راهنماي ساخت فروشگاه

راهنمای ساخت فروشگاه

توجه: ثبت نام در سل یو دو مرحله ای است به این صورت که پس از ثبت نام در سل یو پنل شما فقط بازاریاب است و برای اینکه بتوانید به عنوان فروشنده و بازاریاب فعالیت کنید (یعنی بتوانید فایلهای خود را به فروش برسانید) باید مشخصات خود را تکمیل نمایید.

مراحل ساده ایجاد یک فروشگاه فایل:

پس از ثبت نام در سایت وارد حساب کاربری خود شده و در پنل کاربری خود:

1- در سمت راست صفحه در منوی فروشگاه به "لیست فروشگاه ها" رفته و در قسمت "ایجاد فروشگاه جدید" مشخصات فروشگاه خود را وارد کرده و بر روی دکمه ثبت کلیک کنید تا فروشگاه شما ساخته شود.

2- مشخصات بانکی خود را جهت واریز درآمد به حسابتان کامل کنید. برای کامل کردن آن در سمت راست صفحه از منوی "تنظیمات" گزینه "تنظیم اطلاعات بانکی" را انتخاب نموده و مشخصات حساب بانکی خود را وارد نمایید.
لازم به ذکر است جهت واریز درآمد، شماره شبا حساب شما الزامی است لطفا در وارد کردن اطلاعات حساب ، دقت کافی داشته باشید.

در این مرحله پنل بازاریابی شما تکمیل می شود.

در صورتی که می خواهید فایل های خود را هم به فروش برسانید برای ارتقا به پنل فروشنده و بازاریاب مراحل زیر را طی کنید.

3- جهت ارسال فایل ابتدا باید مشخصات خود را کامل کنید. برای کامل کردن مشخصات از سمت راست صفحه در منوی "تنظیمات" روی گزینه "پروفایل شما" کلیک کرده و مشخصات خواسته شده را وارد کنید و روی دکمه ثبت کلیک نمایید. حال باید منتظر بمانید تا مشخصات شما توسط تیم پشتیبانی سل یو تایید شود.

لطفا مشخصات خود را بصورت صحیح و با دقت وارد نمایید.

4- پس از تایید اطلاعات حساب شما توسط تیم پشتیبانی سل یو از منوی "محصولات" گزینه "اضافه کردن محصول" را انتخاب کرده و فایل خود را در سایت ثبت نمایید.

5- در صورتیکه وبلاگ دارید آدرس فروشگاه را در وبلاگ خود معرفی کنید و در قسمت پیوندهای وبلاگ اضافه نمایید.
فروشگاه شما به همین سادگی آماده است و به محض فروش فایل ها می توانید درخواست واریز درآمد به حساب بانکی معرفی شده را بدهید.

فراموش نکنید توضیح و عکس و عنوان کامل برای هر محصول به فروش بیشتر آن کمک می کند پس برای ایجاد محصولات و آپلود فایل ها وقت بگذارید تا درآمد بیشتری را جذب کنید.

در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی از بخش پشتیبانی و تیکت درخواستی جدید ایجاد کنید.

کسب درآمد دائم بدون نیاز به سرمایه گذاری! با سیستم فروشگاه دهی سل یو کسب درآمد کنید.