close

ایمیل

رمز عبور

نوع پنل

فراموش کردن رمز عبور؟

تکمیل فرم خرید
نام فایل:

اصطلاحات رایج بازرگانی خارجی

قیمت 2,900 تومان
نام (اختیاری)
نام خانوادگی (اختیاری)
ایمیل (لازم)    
موبایل (اختیاری)
دانلود >
گارانتی خرید
راهنمای پرداخت و دانلود فایل

1- در قسمت "تکمیل فرم خرید" مشخصات خواسته شده را به دقت وارد کرده و سپس روی دکمه "پرداخت و دانلود فایل" کلیک کنید.  ایمیل را بدون www وارد کنید. نمونه صحیح ایمیل:  example@gmail.com

2- در این مرحله به صفحه پرداخت بانک وارد شده و با تمام کارت های بانکی می توانید هزینه را واریز نمایید.


توجه: در صفحه بانک پس از مشاهده پرداخت موفق صفحه بانک را نبندید چند لحظه صبر کنید تا بصورت خودکار به فروشگاه هدایت شوید و پرداخت شما تائید گردد، در صورتیکه پس از پرداخت موفق مرورگر شما پیغامی را نمایش داد روی دکمه Continue کلیک کنید تا فرآیند خرید کامل شود ، دقت کنید در صورتیکه پس از پرداخت موفق در صفحه بانک به فروشگاه هدایت نشوید خرید شما ناقص می ماند و مبلغ پرداختی به حساب شما بصورت خودکار بازگشت داده خواهد شد.


3- پس از پرداخت موفق ، لینک دانلود به شما نمایش داده می شود که می توانید همان لحظه فایل را دانلود نمایید و علاوه بر آن یک نسخه از فایل به ضمیمه ایمیل شما ارسال می گردد. (در صورتی که ایمیل به صندوق ورودی شما نرسیده باید پوشه اسپم را در ایمیل خود باز نمایید)

ضمنا همزمان با خرید شما یک نام کاربری و رمز ورود به ایمیل شما ارسال می شود تا در آینده هر موقع خواستید به فایل خریداری شده خود دسترسی داشته باشید و در صورت لزوم دوباره آنرا دانلود نمایید.

دقت کنید که مبلغ فایل ها به تومان درج شده است.


لطفا قبل از اقدام به خرید موارد زیر را مطالعه نمایید:

در صورتی که از لینک گوگل یا دیگر موتورهای جستجوگر بصورت مستقیم به این صفحه وارد شده اید روی نام فایل کلیک کنید تا به بخش توضیحات فایل منتقل شده و توضیحات مربوط به فایل را مشاهده نمایید.

بعد از پرداخت شماره تراکنش را تا زمان دانلود فایل ذخیره کنید.

در صورتیکه پرداخت انجام شود ولی به هر دلیلی (قطعی اینترنت و ...) امکان دانلود فایل میسر نگردید، با ارائه نام فایل، کد فایل، شماره تراکنش پرداخت و اطلاعات خود، از طریق دکمه "گزارش" که در قسمت توضیحات فایل موجود است یا از طریق قسمت "تماس با ما"، اطلاع دهید تا در اسرع وقت فایل خریداری شده برای شما ارسال گردد.

با توجه به اینکه بعضی از فایلها بصورت فشرده شده هستند برای مشاهده فایل اصلی بایستی نرم افزار winrar را روی کامپیوتر خود نصب داشته باشید که این نرم افزار را می توانید به آسانی از سایتهای دانلود نرم افزار دانلود کرده و روی کامپیوتر خود نصب نمایید.

شماره تلفن پشتیبانی:   09033719795


با آرزوی خریدی مطمئن برای شما

کسب درآمد دائم بدون نیاز به سرمایه گذاری! با سیستم فروشگاه دهی سل یو کسب درآمد کنید.